Facebook

Weekendowe sukcesy naszej drużyny!

wtorek, 27 czerwca 2017 [21:25]

Sobotni występ naszych sportowców w Enea Challenge Poznań można zaliczyć do bardzo udanych. Na dystansie sprint, w którym wzięło udział 340 zawodników, bracia Kutkowscy w klasyfikacji generalnej zajęli 2 (Michał) i 3 (Marcin) miejsce. (Odpowiednio miejsca w poszczególnych dyscyplinach: pływanie 3 i 2, rower 3 i 7, bieg 1 i 2). Na tym samym dystansie Piotr Rostek powtórzył zeszłoroczny sukces i w czasie 01:16:26 zajął 1 miejsce w kategorii M50 i 22 w open (pływanie 57, rower 30, bieg 10!).

Ze znacznie większą ilością konkurentów (840) na dystansie ¼ Ironman musiał zmierzyć się Stanisław Polkowski. Stanisław pokonał trasę w bardzo dobrym czasie 02:19:12 i zajął 2 miejsce w kategorii M50 i 90 w open.

W niedzielnych zawodach w Suszu na dystansie ½ Ironman świetnie zaprezentowała się Joanna Sołtysiak, ustanawiając czasem 04:23:04 swój osobisty rekord i zajmując 3 miejsce w kategorii K-pro oraz 33 open na 530 startujących. W niedzielę również Piotr Rostek zaliczył „regeneracyjny cross” na Dziewiczą Górę. Na dystansie 12,8 km Piotr zajął 1 miejsce w kategorii M55 i 12 w open.